Rekvalifikačný kurz pre nezamestnaných zadarmo

Si evidovaný na úrade práce a čakáš, že ti životná príležitosť len-tak padne do rúk? Možno sa to stalo práve teraz! Rekvalifikuj sa s kurzom účtovníctva ZADARMO a nadobudni neoceniteľnú prax, ktorú zužitkuješ v akomkoľvek zamestnaní.

Rekvalifikácia, ktorá ti zmení život

Si čerstvým absolventom, končí ti materská alebo chceš jednoducho zmeniť zamestnanie a nasmerovať svoj život inou cestou? Naše rekvalifikačné kurzy REPAS+ pre nezamestnaných ti v tom pomôžu. A navyše sú úplne ZADARMO!

Nárok na rekvalifikačný kurz ZADARMO majú evidovaní nezamestnaní, ale aj ZOZ (záujemcovia o zamestnanie), medzi ktorých patria aj SZČO, rodičia na materskej alebo rodičovskej dovolenke, študenti strednej alebo vysokej školy či dôchodcovia.

Rekvalifikačný kurz ZADARMO teraz aj pre teba

Podmienky pre nezamestnaných:

 • Evidencia na úrade práce aspoň 1 až 3 mesiace.
 • Na vybavenie rekvalifikačného kurzu ZADARMO stačia iba 2 návštevy úradu.
 • Na veku nezáleží.
 • Ak sa počas kurzu zamestnáš alebo začneš podnikať, kurz sa bez postihov ukončí.
 • Úrad práce rozhoduje o každom schválení individuálne s ohľadom na rôzne faktory.

Podmienky pre zamestnaných/SZČO:

 • Kto je Záujemca o zamestnanie?

Záujemcom o zamestnanie sa môže stať občan, ktorý je zamestnaný, SZČO, rodič na materskej dovolenke, rodičovskej dovolenke, študent strednej alebo vysokej školy, dôchodca atď.

 • Ako sa stanem Záujemcom o zamestnanie?

Stačí sa registrovať na úrade práce ako Záujemca o zamestnanie (pozn. evidovaný môžeš byť aj počas trvania zamestnania). Evidencia je rýchla, dobrovoľná a hocikedy môžeš požiadať o svoje vyradenie. Stačí navštíviť ktorýkoľvek úrad práce, kde vyplníš písomnú žiadosť a Záujemcom o zamestnanie sa staneš odo dňa podania tejto žiadosti.

 • Aké sú podmienky pre získanie príspevku?

Príspevok od úradu práce je určený pre tých Záujemcov o zamestnanie, ktorí sú ohrození zánikom, prípadne stratou zamestnania, resp. pre tých, ktorí nie sú schopní svojimi doterajšími zručnosťami reagovať na neustále silnejúci tlak na flexibilitu a adaptabilitu subjektov trhu práce a rozhodnú sa hľadať si iné zamestnanie.

Projekt „Pomáhame odídencom“ - ПРОЄКТ "ДОПОМАГАЄМО БІЖЕНЦЯМ“

В рамках проекту Допомагаємо біженцям управління з праці, соціальних питань і родини забезпечують для осіб, які отримали в Словаччині тимчасовий притулок та які заповнили Анкету громадянина України для включення на ринок праці, фінансову підтримку навчання біженців.

Prihlás sa na kurz ešte dnes!

 1. Vyber si z našej ponuky kurzov a klikni na „Aktuálne termíny“. Na stránke s formulárom vyplň svoje kontaktné údaje a odošli nezáväznú prihlášku.
 2. Obratom ťa budeme kontaktovať a vysvetlíme si podrobnosti.
 3. Pošleme ti e-mailom resp. poštou dokumenty, ktoré si vyplníš a odnesieš na schválenie na najbližší úrad práce.
 4. Úrad práce následne rozhodne o schválení tvojej žiadosti do začiatku kurzu. V prípade neschválenia sa prihláška jednoducho zruší alebo môžeš absolvovať kurz ako samoplatca.

Schvaľovací proces žiadosti o rekvalifikačný kurz na úrade práce zvyčajne trvá až 7-14 dní, preto ti odporúčame rezervovať si miesto v kurze v predstihu, aby si to stihol

Žiadosť musí byť podaná najneskôr 14 dní na úrade práce v prípade, že si nezamestnaný a najneskôr 21 dní v prípade, že si zamestnaný/SZČO.

OTVOR SI DVERE DO BUDÚCNOSTI

Nečakaj a rezervuj si svoje miesto teraz! Zaberie ti to len minútku.

Návrat hore
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vyberte si termín online kurzu:
Vyberte si moduly, ktoré chcete absolvovať:
Venujte zvýšenú pozornosť správnemu uvedeniu údajov a údaje vypisujte s diakritikou.
Spracovanie osobných údajov a všeobecné obchodné podmienky: